bool(false)
Transport | Intsikurmu
2022
5.-6. august
Põlvas
E-mail

Transport

Parkimine

Parkla on tasuta ja valveta. Tulles palume varuda kannatust ning rahulikult jälgida parkimist juhendavaid silte. Ka meie parkimiskorraldajad on abiks! Tuleb ka arvestada, et parkimiskohti pole lõputult ning parem (ja ka lõbusam!) oleks koguda sõbrad ühe sõiduki peale, sest siis mahub kindlasti ka parklasse!

 

Festivali ametlik buss

Nagu heaks tavaks on saanud sõidutame Tallinnast ja Tartust kurmutajaid festivalile ja tagasi. Buss kindlustab sulle reedel mugava saabumise festivalialale ning viib pühapäeval kodulinna tagasi. Aeg on näidanud, et ühistranspordi piletid müüakse kiiresti välja, nii et kui ühined meie Intsikurmu festivali ametliku bussi mõnusa seltskonnaga, on sul üks põhjus vähem muretsemiseks!

Tallinn-Põlva / Põlva-Tallinn

Tallinnast väljub festivali ametlik buss 5. augustil kell 12.00 Salme Kultuurikeskuse eest.

  1. 7. augustil kell 12.00 saad festivalilt otse Tallinnasse festivaliala kõrval asuva korvpalliväljaku juurest (Metsa 11).

Tartu-Põlva / Põlva-Tartu

Tartust väljub festivali ametlik buss 5. augustil kell 15.00 Vanemuise teatri alumisest parklast.

Festivalilt tagasi Tartusse liigub buss 7. augustil kell 13.00 festivaliala kõrval asuva korvpalliväljaku juurest (Metsa 11).

Osta bussipilet varakult ette Ticketerist transpordi alt: https://www.ticketer.ee/intsikurmu-festival-2022/ 

 

Ühistransport

Põlvasse saab nii rongi kui bussiga. Rongide puhul palume jälgida Elroni kodulehte, kus on kirjas, millal võib rattaga sõita ja millal mitte. Soovitame rongipileti aegsasti ära osta, sest eestlaste rongilembus laieneb ka Põlvasse sõitvatele rongidele.