bool(false)
Majutus | Intsikurmu
2022
5.-6. august
Põlvas
E-mail

Majutus

Telkla

Festivali ametlik telkla asub festivali ala kõrval maalilise tiigikese ümbruses.

Ühe inimese telklapilet maksab 10 eurot. Ei ole oluline, kas jääd üheks või kaheks ööks – tasu on ikka sama. Telkla avatakse külastajatele neljapäeval, 4. augustil kell 18. Telkla pileteid on võimalik osta ja käepaelte vastu vahetada 4. augustil kuni kell 21.00.
5. augustil avatakse telkla kell 12.00.

Telklasse pääsevad ainult festivali külastajad! See tähendab, et lisaks telklapääsmele peab olema ka festivalipääse! Telka on mehitatud valvega, aiaga piiratud ala, kus asuvad ka tualetid ja puhas vesi. Lisaks on festivalialal ka telefonide laadimise võimalus. Vastavalt oma enesetundele on võimalik osta festivali pääslast hommikusööki.

Pesemine Uus tn 3. laupäeva ja pühapäeva hommikuti kell 10-12 ja laupäeva õhtul kell 17-19. Pesukord 2€.

Mission Coffee pakub hommikusööki festivali telklas mõlemal päeval kell 8.30-12.00.

Kui oled kindlalt tulemas ning tead juba, et ööbid telgis, siis soovitame telklapääsme varakult ära osta. Vaata täpsemalt https://www.ticketer.ee/intsikurmu-festival-2022/ majutuse alt.

 

Karavaniparkla

Karavaniga tulijatele oleme festivalil loonud eraldi karavaniparkla, kuhu saab meie parkimiskorraldaja juhendamisel oma sõiduki ära parkida.

Karavaniparkla koht maksab 50 eurot. Ei ole oluline, kas jääd üheks või kaheks ööks – tasu on ikka sama. Kravaniparkla avatakse külastajatele reedel, 5. augustil kell 12.

Karavaniparklasse pääsevad ainult festivali külastajad! See tähendab, et lisaks karavaniparkla pääsmele peab olema ka festivalipääse! Karavaniparkla on mehitatud valvega, aiaga piiratud ala, kus asuvad ka tualetid ja puhas vesi. Lisaks on festivalialal ka telefonide laadimise võimalus. Vastavalt oma enesetundele on võimalik osta festivali pääslast hommikusööki.

Karavaniparklasse on võimalik tulla kuni 3x6m matkaautoga või haagissuvilaga, koht tagab sulle tarbevee ja elektri kasutamise ning purgimisvõimaluse.

Kui oled kindlalt karavaniga festivalile tulemas, siis ole nobe, sest parkla pole kummist, seega soovitame pileti varakult ära osta. Vaata täpsemalt https://www.ticketer.ee/intsikurmu-festival-2022/ majutuse alt.

Karavaniparkla avatakse reedel kell 12.00.

 

Perehostel (VÄLJA MÜÜDUD!)

Perehostel avab oma uksed vaid peredele ning on üles seatud Põlva Gümnaasiumi klassiruumidesse (Aadress Piiri 1, Põlva). Sinna on pesakonnal võimalik omade vahenditega (kaasa tuleb võtta kõik magamiseks vajalik) kogu festivali ajaks endale üles seada õdus pesa, kus rahu on garanteeritud ja pesemisvõimalus ka!

Hind on klassi mitte pere kohta, ehk piletiostja saab ise otsustada, kas jagab tuba tuttavate perega või on ruumis omapäi. Kasutamiseks on 8 klassi, millest 4 on suuremale seltskonnale ja 4 väiksemale, mis annab imelise võimaluse mõnel koos sõber-perega üks ruum mitmepeale võtta!

Kaasa tuleb võtta 50€ sularahas tagatisrahaks, mille saab tagasi koolimajast lahkudes.

Koolimajja on keelatud kaasa võtta alkoholi ja mõistagi ka narkootilisi aineid.

Suur perehostel: 80€, mahutavus ~30 in, sobilik 2-3 pere jaoks (2 ööd)
Väike perehostel: 60€, mahutavus ~15 in, sobilik 2 pere jaoks (2 ööd)

PS! Ruumi hind on festivali mõlema päeva ööbimise koguhind.

Check-in: 5. august kell 13.00-20.00

Check-out: 7. august kell 12.00

Lisaks pakub Põlva Riigigümnaasium 6. ja 7. augusti hommikul kell 9.00-11.00 majas ööbijatele mõistliku tasu eest ka hommikusööki.

NB! Kooli juures ei ole lubatud parkida, palume auto parkida Edu Konsumi parklasse.