2022
5.-6. august
Põlvas
E-mail

Majutus

Telkla

Festivali ametlik telkla asub festivali ala kõrval maalilise tiigikese ümbruses.

Ühe inimese telkla pilet maksab 10 eurot. Ei ole oluline, kas jääd üheks või kaheks ööks – tasu on ikka sama. Telkla avatakse külastajatele neljapäeval 4. augustil (kellaaja täpsustame festivali lähenedes).

Telklasse pääsevad ainult festivali külastajad! See tähendab, et lisaks telkla pääsmele peab olema ka festivali pääse! Telka on mehitatud valvega, aiaga piiratud ala, kus asuvad ka tualetid ja puhas vesi. Lisaks on festivalialal ka telefonide laadimise võimalus. Vastavalt oma enesetundele on võimalik osta festivali pääslast hommikusööki.

Kui oled kindlalt tulemas ning tead juba, et ööbid telgis, siis soovitame telkla pääsme varakult ära osta. Vaata täpsemalt https://www.ticketer.ee/intsikurmu-festival-2022/ majutuse alt.

 

Karavaniparkla

Karavaniga tulijatele oleme Festivalil loonud eraldi karavaniparkla, kuhu saab meie parkimiskorraldaja juhendamisel oma sõiduki ära parkida.

Karavaniparkla koht maksab 50 eurot. Ei ole oluline, kas jääd üheks või kaheks ööks – tasu on ikka sama. Kravaniparkla avatakse külastajatele reedel 5. augustil (kellaaja täpsustame festivali lähenedes).

Karavaniparklasse pääsevad ainult festivali külastajad! See tähendab, et lisaks karavaniparkla pääsmele peab olema ka festivali pääse! Karavaniparkla on mehitatud valvega, aiaga piiratud ala, kus asuvad ka tualetid ja puhas vesi. Lisaks on festivalialal ka telefonide laadimise võimalus. Vastavalt oma enesetundele on võimalik osta festivali pääslast hommikusööki.

Karavaniparklasse on võimalik tulla kuni 3x6m matkaautoga või haagissuvilaga, koht tagab sulle tarbevee ja elektri kasutamist ning purgimisvõimalust.

Kui olete kindlalt karavaniga festivalile tulemas, siis olge nobedad, sest parkla pole kummist seega soovitame pileti varakult ära osta. Vaata täpsemalt https://www.ticketer.ee/intsikurmu-festival-2022/ majutuse alt.