2024
5.-6. Juuli
Põlvas
E-mail

INTSIKURMU TÄNAB

Ükski Intsikurmu festival ei näe päevavalgust ilma meie särava meeskonnata, kes annavad endast igal aastal kõik, et festivalil oleks oma eriline hingus. See möödunud aasta on olnud erakordselt ilus ning keeruline, aga tänu teile sai Intsikurmu 2023. aastal taaskord sündida!

Oleme äärmiselt tänulikud kõigile, kelle usk festivali püsimisse on olnud kõikumatu. Meie siirad tänusõnad lähevad kõikidele artistidele, vabatahtlikele ja külalistele, kes teevad Intsikurmust Intsikurmu.

Täname südamest oma toetajaid: Põlva vald, Põlvamaa Omavalitsuste Liit, Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, kultuurikõla, Pühaste Brewery, Põhjala Brewery, Peenjoogivabrik Nudist, GKR Brands, Spläsh Eesti, LHV, Tere Piim, Coop Põlva, TOHI GIN.

Suur tänu ka meie koostööpartneritele: Põlva Kool, Põlva Kultuuri-ja Huvikeskus, Backstage Records, Baas Design, Capital Mill, Strikken OÜ, Stereo Sound, EstPress, G Power, Ticketer, Showtech OÜ ja CRAMO Põlva.

Soe tänu ka meie toidu ja käsitöö võluritele: VLND Burger, Suur M, ROOTS kohvibaar, Danny’s Burger service, Tükike Belgiat, HAS KEBAB TARTU, Härra Mullvahvel, Sushi Tiger, Eestimaa Looduse Fondi Toidufoor, LUMM wear, Bibianka BIBZART ja Sunstation.

Aitäh kurmutajad, et olite meiega! Teie panus on olnud hindamatu ja Intsikurmu saadab teile kõigile südamliku kallistuse!

vaata intsikurmu festivali galeriid SIIT.