Intsikurmu Festival kuulutas välja kogu esinejate nimekirja

Intsikurmu Festival rõõmustab sel aastal kahe suure nimega Ühendriikidest – esinejate nimekirja lisandusid Cigarettes After Sex ja Holy Fuck. Värskete väliskülaliste hulgas on veel Golden Parazyth Leedust, Fran Palermo Ungarist ja Eddie and the Lovemakers Rootsist. Kohalikest tähtedest rõõmustavad festivali külalisi Els Himma, Iiris, Karl Petti Band, NOEP, Paul Oja, EiK ja Liisi Koikson.

Festivalipassid on eelmüügis Piletilevis. Soodushinnaga 40 eurot saab passe hankida reedeni, 12. maini: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/muusika/intsikurmu-festival-2017-festivali-pass-204570/

Peakorraldaja Mihkel Kübar seletab, et Intsikurmu Festival kasvab nii sisult kui ka vormilt. „Laiendame festivaliala, lisades kolmanda lava ning avades publikule veel rohkem kogu metsapargi ilu. Meie eesmärk on pakkuda kahel päeval oma festivali sõpradele rohkem ruumi nii muusika kui ka liikumise näol. Palju muusikat, head inimesed, kaunis Lõuna-Eesti loodus, maagiline Intsikurmu metsapark, käsitööjoogid, maitsvad ja erilised söögid, kaunis kunst ja videoinstallatsioonid metsapargis – see on Intsikurmu Festival 2017 lühidalt.”

Cigarettes After Sex austajatel on tulev suvi seda enam põnevam, et 9. juunil ilmub lõpuks kauaoodatud debüütalbum. Varasem „Cigarettes EP” tundus ka bändi ninamehele Greg Gonzalezele endale niivõrd eriline, et järje tegemine paistis kohutavalt keerukas. Kannatlik perfektsionism on aga saanud lõpuks vormi ning albumi avalugu „K.” on esimese singlina raadiotes oma romantilist lugu rääkimas. Holy Fucki külastus tuleb samuti aktuaalsel ajal – nende uus plaati „Congrats” ilmus just eelmise aasta lõpul ning seikleb kuskil elektroonika ja müraroki skaalal. Võib ette kujutada, et Einstürzende Neubauten sai Fela Kutist inspiratsiooni ning Brian Eno on abis süntesaatoritehnikuna.

Kõik väljakuulutatud Intsikurmu Festivali esinejad: 5loops, Cigarettes After Sex (US), Colors of Today, Eddie and the Lovemakers (SE), EiK, Els Himma, Erki Pärnoja, Fran Palermo (HU), Frankie Animal, Golden Parazyth (LT), Holy Fuck (US), Iiris, Karl Petti Band, Liisi Koikson, Low Roar (IS), Lucy Rose (UK), Liima (DK/FI), Mauno Meesit Trio, Metsakutsu, Noah Kin (FI), NOEP, Paul Oja, Progress, Põhja Konn, Shipsea (LV), Throws (UK), Vaiko Eplik ja Eliit.

Intsikurmu sõbrad (sponsorid/toetajad/koostööpartnerid): LHV Pank, Värska Vesi, RGB Baltics, Converse, NOTO, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuurkapital, Põlva vald, Põlvamaa Omavalitsuste Liit, Põhjala, Pühaste, Nobenaps, Rada7.ee, Hooligan Hamlet, Baas Desaign, Bynew, Stabilo.

 

Uudise allikas: rada7.ee

08.05.2017