2022
5. & 6. augustil
Põlvas
Telefon
+372 517 8169
E-mail

Terviseinfo

Hea Intsikurmu Festivali külastaja

Sellel aastal teistmoodi! Seoses Eesti Vabariigi poolt kehtestatud piirangutega kontrollitakse festivali registratuuris kõigil festivalikülalistel negatiivset viiruse testi tulemust, COVID-19 haiguse läbipõdemist või COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimist tõendavat dokumenti. 

Ilma selleta festivalialale kahjuks ei pääse. Alla 12-aastased lapsed pääsevad alale koos vanematega ja ei pea tõendit esitama.

Enne festivalile tulekut:

  1. 1. Ole veendunud, et oled terve. Sul ei ole palavikku ega nohu, nähtusi, mis viitavad Covid-19-le.

2. Kui sa oled vaktsineeritud Covid-19 viiruse vastu, siis ole veendunud, et sul on võimalik Festivali pääslas näidata oma vaktsineerimise passi, kas telefonist või paberkandjal.

3. Kui sa oled läbi põdenud Covid-19 viiruse. Pead festivali väravates näitama tõendit, et see nii on. Seda kas telefonis või paberkandjal. Haiguse läbipõdemisest ei tohi olla möödas rohkem kui 6 kuud.

4. Kui sa ei ole Covid-19 viirust läbi põdenud ja ei ole teinud veel vaktsiini, siis vajad festivalile pääsemiseks Covid-19 testi (mitte rohkem kui 72 tundi enne ürituse algust). Võta endaga ühes kindlasti paber, mis sinu negatiivset tulemust kinnitab. 

5. Noortepassi omanik (12-17 aastane). Ka sina pead olema teinud festivalile tulles Covid testi, omama vaktsineerimise kinnitavat dokumenti või pead tõendama, et oled viiruse läbi põdenud.

Festivalile sisenemisel varu palun aega. 

Festivalil palume hoida puhtust ja korda. Desinfitseerime käsi, joome voolavat vett ning hoiame vajadusel tavapärasest suuremat distantsi.

Festivali väravas on võimalik teha antigeeni testi hinnaga 10€ inimene.

Näeme Intsikurmus!