2022
5.-6. august
Põlvas
E-mail

PUNDIPASS

Kolmekesi tullakse Piparkoogimaalt, aga viiekesi minnakse Intsikurmule

Kaks on paar, kolm on seltskond, aga viis on punt, ja viiekesi Intsikurmule tulijate jaoks esitleme pundipassi! Pundipass tagab sõbralikuma hinnaga sissepääsu lausa viiele inimesele ühe hoobiga. Iga pilet kaotab pundipassiga oma vöökohast kakskümmend protsenti ning terve seltskonna peale annab see märkimisväärse võidu. Ühtlasi teeb pundipass ära üksikpiletile, sest just selle kooslusega tagad endale ka kaaslased festivalile.

Pundipassi pakume eraldi nii täiskasvanutele kui ka 12-17aastestele noortele, mis muudab ligipääsu Intsikurmu muusikale, kunstile ja loodusele taskukohaseks eri vanusegruppidele. Kasuta võimalust ja kutsu oma pere, sõpruskond või toredad tuttavad Põlvamaale Intsikurmu ürgsesse metsaparki kvaliteetaega nautima. Sind ootavad hetked, mida meenutades järgnevad aasta aega mõnuleda.

Kui oled endale pileti juba soetanud, siis on õige hetk mõelda ka sellele, kus ööbida ja kuidas kohale jõuda. Peavarjuks on meil pakkuda ööbimiskohad telklas või parkimiskoht sinu isiklikule ratastega majutusele karavaniparklas. Mugavaks ja vaevatuks kohalejõudmiseks väljuvad eribussid nii Tallinnast kui Tartust.

Pundipassi, majutuse ja transpordi jaoks leiad piletid siit: https://www.ticketer.ee/intsikurmu-festival-2022/

 

44 € PUNDIPASS 

32 € NOORTE PUNDIPASS*

55 € FESTIVALIPASS

40 € NOORTEPASS*

*Kehtib 12-17 eluaastastele (k.a.) isikut tõendava dokumendi alusel. 

Piletihinnad kerkivad 30. juunist.