2022
5.-6. august
Põlvas
E-mail

Maagiline lastekurmu

Peale paari-aastast puhkust ilmutab Intsikurmu festivali sees end taas mängulise muinasmaana tuntud Lastekurmu. 5–6. augustil toimuva festivali lasteprogramm ärkab metsaunest ning pakub pere pisematele aga ka suurtele kaks päeva täis mängimist ja avastamist. 

 

Mida on oodata? Muusik Silver Sepp tuleb oma maagilise Sisemaailma Purjekaga, mille ümber valmivad isemoodi instrumendid ja hurmavad helid. Maailma armsaima kunstistuudio Maru Karu seltsis saab ehitada onne, meisterdada metsamaske ning äratada endas ürgloom. Kuna üheltki Intsikurmu festivalilt ei puudu tants ja rütmid, saab hea muusika saatel metsapargi elama panna Kärt Tõnissoni suunatud sammudega. Kunstnik Okeiko koos pojaga loob nii müstilisi näomaalinguid kui kõmisevaid kõlasid.

 

“Selgi aastal pakume mitmeid äratundmisrõõme staažikatele festivali külastajatele, aga et ka endal Lastekurmut luues ikka huvitav oleks, oleme genereerinud taas mitmeid uusi kiiksuga tegevusi ja lustlikke alasid.  Näiteks pakume tatramassaaži ja töötube, kus laps saab ka päriselt mõnusalt tööd rühkida,” lubab Lastekurmu looja Bianka Soe.

 

Veel on Lastekurmule broneerinud koha muinasjutud ja metsaköök, oksabuduaar ja kännukabed, raamatud ja raamid. Muidugi mõista ei puudu legendaarseks saanud kalavõrgust metsabatuut ja käbisid saab vastu ripp-panne kõmistada nii nagu poleks homset.

 

Intsikurmu festival toimub tänavu 10. korda ning lisaks eriilmelisele muusikaprogrammile leiavad metsapargi erinevates nurkades aset ka Intsikurmu Festivali sõpradele juba tuttavad, Lastekurmu, maleala, metsakino, tänavatoiduala ning lisaks ka alternatiivala. Loe programmist lähemalt intsikurmu.com.

Piiratud koguses pääsmeid festivalile on müügil Ticketeris. Võimalus on ka panna kokku 5- liikmeline punt ning soetada pundipass. Pileteid on veel nii telklasse kui karavaniparklasse, külastajad viib Intsikurmule festivalibuss ning peredele pakub perehosteli näol majutust Põlva Riigigümnaasium.

Intsikurmu 2022. festivalil kehtivad ka 2020. ja 2021. aasta edasilükatud festivalide piletid, välja arvatud kasutamata telefestivali piletid. Alla 11-aastastele ja pensionäridele on sissepääs festivalile tasuta.

 

Kohtume Lastekurmul!

 

Lastekurmu Facebook event: https://fb.me/e/350ESJpFw