Kuidas tulla?

Kui tuled autoga, siis kogu kõik sõbrad ühe sõiduki peale, sest nii on lõbusam ja mahub kindlasti festivali ametlikku parklasse. Parkla on tasuta ja valveta. Tulles palume teil varuda kannatust ning rahulikult jälgida parkimist juhendavaid silte. Ole sõbralik meie parkimiskorraldajate vastu, et nad saaksid sulle parkimisel abiks olla.

Intsikurmu metsapargi täpne asukoht.

Põlva asub Tallinnast 231 km kaugusel. Nagu öeldakse „bussisõit on ajavõit“. Festivali ametlik buss väljub reedel 2.08 Tallinnast, Salme Kultuurikeskuse eest, kell 13.00. Pühapäeval 4.08 saad festivalilt otse Tallinnasse festivaliala kõrval asuva korvpalliväljaku juurest kell 13.00.

Tartlastele ja neile, kes ööbivad Tartus liiguvad festivali ametlikud bussid nii reedel kui laupäeval. Peale võetakse Vanemuise teatri parklast. Päeval tuuakse, öösel viiakse. Kindlustamaks kindel sõit, soovitame samuti pileti Tartu bussile juba ette ära osta.

Bussipileteid saab osta Ticketerist.

Karavaniga tulijatele oleme Festivali ametlikus parklas eraldanud ühe osa, kuhu saab meie parkimiskorraldaja juhendamisel oma sõiduki ära parkida. Intsikurmu on metsapark ja seetõttu ei ole võimalik tagada ametliku karavaniparkla tingimusi. Parkimine on karavanidele samuti tasuta!

Ühistransport. Põlvasse saab nii rongi kui bussiga. Rongide puhul palume jälgida Elroni kodulehte, kus on kirjas, millal võib rattaga sõita ja millal mitte. Soovitame rongipileti aegsasti ära osta, sest eestlaste rongilembus laieneb ka Põlvasse sõitvatele rongidele. Ka rongisõit on ajavõit!

Majutus

Festivali ametlik telkla asub festivali ala kõrval maalilise tiigikese ümbruses. Ühe inimese telkla pilet maksab 5 €. Ei ole oluline, kas jääd üheks või kaheks ööks- tasu on ikka sama.

Telkla avatakse külastajatele reedel 2.08 kell 13.00. Telklasse pääsevad ainult festivali külastajad! See tähendab, et lisaks telkla pääsmele peab olema ka festivali pääse! Telka on mehitatud valvega, aiaga piiratud ala, kus asuvad ka tualetid ja puhas vesi. Lisaks on alal ka telefonide laadimise võimalus. Vastavalt oma enesetundele on võimalik osta festivali pääslast hommikusööki.

Kui oled kindlalt tulemas ning tead juba, et ööbid telgis, siis soovitame telkla pääsme varakult ära osta. Vaata täpsemalt Ticketeri lehelt majutuse alt.

Pesta saab aadressil Uus tn 3. Laupäeva ja pühapäeva hommikuti kell 11-13 ja laupäeva õhtul kell 17-19. Pesukord 2 €.

Kui kiirelt tegutsed on võimalus broneerida endale koht Clämping Club majutusse, mis asub Festivali ala vahetusläheduses. Lisainfot saad SIIT.

Intsikurmu festivali ajal on võimalik soetada magamiskoht Põlva kooli võimlasse (Lina tn 21, Google’is võib olla vana aadressiga Kooli tn 1). Check-in kooli 13.00-23.00 (R ja L).
Hind 6€/öö (koos pesemisega), majutus võimlas.

NB! Tasumine ainult sularahas!

Külastaja reeglid

Hoolime üksteisest, oleme sõbralikud ja abivalmid teiste külastajate suhtes.

 • Oma alkoholiga festivali alale sisse ei pääse.
 • Narkootiliste ainetega festivali alale sisenemine on keelatud. Festivali turvameeskonnal on õigus aine(d) konfiskeerida.
 • Koerad on lubatud, kui nad on sõbralikud ja jalutusrihma otsas.
 • Hoiame loodust! Festivalil toimub prügi sorteerimine. Ära viska oma prügi selleks mitte ettenähtud prügi hoidlasse. Järgi silte.
 • Suitsetamine toimub festivali ametlikus suitsetamise alas. Hoiame loodust ja metsa!
 • Alaealisel festivali külastajal peab olema kaasas täisealine saatja.
 • Oma fotokaameraga pildistamine on lubatud.
 • Külastajal on õigus viibida festivali alal ainult külastajale mõeldud alas.
 • Kaotatud ja leitud asjad kogume pääslasse piletimüügi punkti kõrval asuvasse festivali ametlikku infopunkti.
 • Parkimine toimub selleks festivali poolt ettenähtud ja märgistatud alal. Ära pargi kinni teid, teisi autosid ja Intsikurmu ümbruses asuvate elamute õuesid.
 • Festivali telkla alasse saab siseneda ainult telkla pileti ja festivali pääsme olemasolul.

NB! Festivali väravad avatakse reedel kell 15:00 ja laupäeval kell 13:00

Kaart