Intsikurmu festival on kahepäevaseks muusikapeoks valmis!

Sel reedel ja laupäeval peetakse Põlva mändide all viies Intsikurmu festival, mis pakub lisaks mõnusale muusikale valgus- ja videoinstallatsioone, kunsti ja tänavakohvikuid.

4. ja 5. augustil toimuva Intsikurmu festivali tänavune esinejaterivi on värvikirev ja mitmetahuline, harmoneerudes Intsikurmu metsapargi lummava romantikaga ja pakkudes publikule nii äratundmisrõõmu kui ka helilisi üllatusi.

Tänavused muusikalised suurnimed on Cigarettes After Sex (USA) ja Holy Fuck (Kanada). Lisaks esinevad Shipsea (Läti), Golden Parazyth (Leedu), Lucy Rose ja The Throws (mõlemad Inglismaa), Noah Kim (Soome), Mammút (Island) ja Eddie and the Lovemakers (Rootsi). Eesti muusikutest on kohal Progress, Karl Petti Band, Vaiko Eplik ja Eliit, Iiris, Erki Pärnoja: Efterglow, Liisi Koikson, 5loops, Paul Oja, Metsakutsu, Lepatriinu, Els Himma, Hunt, Põhja Konn, Liima, NOËP, Eik, Popidiot, Frankie Animal, The Boondocks, Holy Motors, Mauno Meesit Trio, Colors of Today ja Doktor Normal (duo Marten Kuningas ja Martin Laksberg).

Sel aastal on festivalialal kolm lava – Intsikurmu lava, Oru lava ja Metsalava. “Soovime pakkuda kahel päeval oma festivali sõpradele rohkem ruumi nii muusika kui ka liikumise näol. Palju muusikat, head inimesed, Lõuna-Eesti loodus, maagiline metsapark, käsitööjoogid, maitsvad ja erilised söögid, kaunis kunst ja videoinstallatsioonid metsapargis – see ongi lühidalt Intsikurmu Festival 2017,” iseloomustab algavat festivali selle üks korraldajaid Mihkel Kübar.

Intsikurmu festivali programm algab reedel, 4. augustil kell 15 ja laupäeval, 5. augustil kell 14. Väravad avatakse mõlemal päeval tund enne kontsertide algust. Vaata programmi lähemalt siit.

Lisaks heale muusikale üllatab Intsikurmu festival valgus- ja videoinstallatsioonidega, peole annab aktsenti Perit Muuga Fashion, kelle moeperfomance on kavas mõlemal festivalipäeval. Avatud on lühifilmide Metsakino, Viktor Kassi metsamale ja toimub Metsaelamuse metsamatk (reedel kell 21).

Tänavused festivali söögikunstnikud on Noodle Box, Burger Box, Herbie, Maestro Leno, Hungry Karl, Texas, Oko Street, Pannkoogimassin, Bite My Bagel, Riis, Skuup Food, Uulits, Korilase Köök, Kuldmokk restoran, Noa restoran, Kokomo, Renard, Kodukohvik Tillu, jäätisekohvik Jäätis, La Muu, Bianka Soe lasterestoran, Siin, Uma Mekk, T telk.

Festivali toetavad RGB Baltics, Värska Vesi AS, Hasartmängumaksu Nõukogu, Põhjala Pruulikoda, Pühaste Pruulikoda, Nobenaps, Converse, LHV Pank, Stabilo, Eesti Kultuurkapital, 1Autorent, Škoda Tallinn, NOTO, Selver, Alcantra, Cista, DSV, Põlva vald, Põlva haldus, Põlvamaa Omavalitsuste Liit, Põlva Maavalitsus, BT Style Koostööpartnerid: NONA lasteasjade kauplus, Bynew, Propapanda, Hooligan Hamlet Metsaelamus, Redeye Studios, Rapla Susi Stuudio, Kaabu Music. Meediapartnerid on Raadio 2, Rada 7 ja Delfi.

03.08.2017