2023
4.-5. august
Põlvas
E-mail
Header illustration 1 Header illustration 2
Eelmine

Crooked Colours

Järgmine

Crooked Colours on pärit Perthist, Lääne-Austraaliast. Nad alustasid bändi 2013. aastal ning andsid seejärel välja kaks ülemaailmselt tunnustatud albumit “Vera” 2017. aastal ja “Langata” 2019. aastal. Need albumid sisaldavad 2 x plaatina auhinna singlit “Flow” ja “Do It Like You” ning 4 x kullaga akrediteeritud singlit “I Hope You Get”, “I’ll Be There”, “Hold On” ja “Love Language”.
Bänd on kogunud kokku üle 500 miljoni kuulamise Spotify ja Apple Musicu platvormidel.

Nad on tuntud oma energiliste live-esinemiste poolest ning on tuuritanud ülemaailmselt mängides USA-s, Kanadas, Mehhikos, Ühendkuningriigis, Saksamaal, Šveitsis, Austrias, Prantsusmaal, Jaapanis, Uus-Meremaal ja nende kodumaal Austraalias. Lisaks on nad esinenud paljudel rahvusvaheliselt tunnustatud festivalidel nagu Bonnaroo, Outside Lands, Life Is Beautiful, Splendor In The Grass ning müünud välja mitmeid kontserte mille peaesineja nad on olnud.

Ansambel andis oma esimese suurema plaadifirma väljaande oma hiljutise albumiga “Tomorrows” Atlantic Recordsi alt, millel on hittsinglid “Love Language”, “Falling” ja “No Sleep”. Seni on nad selle plaadiga tuuritanud Austraalias, Uus-Meremaal, Kanadas ja Ameerika Ühendriikides ning plaanivad esimest korda kolme aasta jooksul tuuritada Ühendkuningriigis ja Euroopas jõudes ka Intsikurmu festivalile!